0
Сравниваемые товары

Для сравнения выберите товары в каталоге

Українською

Будиночок мрії – для кожного
У статті – огляд серії лялькових будиночків від Melissa & Doug. Вказано, на яку вікову аудиторію вони розраховані, які особливості й принади має кожен будиночок, які додаткові аксесуари можна до нього придбати. Стаття супроводжується детальними фотографіями й наочними відео-оглядами. Щоб дізнатися більше про лялькові будиночки, натисніть на заголовок.
25.12.2015 Категория: Українською
Дивовижний світ наліпок
Серед асортиментуMelissa & Doug є ціле розмаїття наборів з наліпками – для гри, для розвитку, для творчості, для навчання. У цій статті детально описані всі різновиди й наведено приклади їх застосування для корисного дозвілля дитини. Матеріал супроводжується яскравими світлинами та цікавими відеоматеріалами.
16.10.2015 Категория: Українською
Карнавал, карнавал!
У статті представлено огляд костюмів від Melissa & Doug – карнавальних та для рольових ігор. Тут ви знайдете детальні описи наборів для гри, з якими дитина може легко перевтілитися в улюбленого героя або уявити себе справжнім професіоналом. Матеріал супроводжується світлинами малюків у відповідних костюмах. Щоб прочитати статтю – натисніть на заголовок.
28.09.2015 Категория: Українською
До школи разом з Melissa & Doug!
Невдовзі розпочнеться навчальний рік, а тому турботливі батьки вже пакують портфелі для своїх маленьких школярів. У статті – детальний огляд асортименту канцтоварів Melissa & Doug, за допомогою якого можна вибрати саме те, що буде потрібно вашій дитині в школі. Щоб побачити статтю повністю – натисніть на заголовок.
19.08.2015 Категория: Українською
Сучасні мольберти для дитячої творчості
Для дитячої творчості та навчання Melissa & Doug розробили два різновиди мольбертів: класичний і з магнітною дошкою. У статті – цікава інформація про ці товари, а також про супутні аксесуари, що зроблять малювання комфортним і радісним. Щоби прочитати статтю – натисніть на заголовок.
31.07.2015 Категория: Українською
Літні радощі з іграшками для літа із серії Sunny Patch
Melissa & Doug пропонує серію іграшок для літа Sunny Patch. До вашої уваги – детальний огляд товарів з яскравими фото, інформативними відео та чудовими ідеями застосування іграшок для дитячого розвитку. Щоб ознайомитися зі статтею – натисніть на заголовок.
28.07.2015 Категория: Українською
Наліпки Glitter - блискуча новинка від Melissa & Doug!
Melissa & Doug представляє унікальні набори інноваційних наліпок Glitter, створених за запатентованою технологією Mess-Free Glitter. У цьому огляді  ви знайдете цікаву інформацію про дивовижні властивості нового товару. А також побачите чудові фотографії та захопливе відео про наліпки Glitter від Melissa & Doug. Натисніть на заголовок, щоб відкрити статтю.

14.07.2015 Категория: Українською